Contact us

Contact persons

monika-rabben
Monika Rabben
Daglig leder

Mob: +47 934 05 979
mrabben@akvagroup.com
tore-vassnes
Tore Vassnes
Avdelingsleder Austevoll

Mob: +47 982 03 881
tvassnes@akvagroup.com
lasse
Lasse Eriksen
Driftsansvarlig avd Rørvik

Mob: +47 918 96 720
leriksen@akvagroup.com
kari-l-rabben
Kari L Rabben
Salg bekledning og verneutstyr

Mob: +47 988 02 010
krabben@akvagroup.com
ellen-haveland
Ellen Haveland
Salg avd Austevoll

Mob: +47 982 03 887
elhaveland@akvagroup.com
img 2236 frank
Frank Tonning
Salg avd Austevoll

Mob: +47 916 87 397
ftonning@akvagroup.com
rosa-fagerbakke
Rosa Fagerbakke
Kontor og salgsmedarbeider

Mob: +47 400 33 378
rfagerbakke@akvagroup.com
img 1071
Knut Ove Forås
Salg avd Rørvik

Mob: +47 459 76 839
koforas@akvagroup.com
businesswoman
Elisabeth Etterlid
Ordrebehandler avd Austevoll

Tlf: 55088500
eetterlid@akvagroup.com
bilde mann
Roy Sturla Lysø
Lageransvarlig avd Rørvik

Mob: +47 91565733
rslyso@akvagroup.com
bente-aarland
Bente Aarland
Regnskap og kontoradministrator

Mob: +47 971 79 498
baarland@akvagroup.com
img 2246
Roar Østebøvik
Akva Group Fortøyning

Mob: +47 900 33 639
rostebovik@akvagroup.com
kle 8195
Knut Utheim
Salg avd Kristiansund

Mob: +47 400 29 276
kutheim@akvagroup.com
monika-rabben
Monika Rabben
General manager

Mob: +47 934 05 979
mrabben@akvagroup.com
tore-vassnes
Tore Vassnes
Manager dep Austevoll

Mob: +47 982 03 881
tvassnes@akvagroup.com
lasse
Lasse Eriksen
Manager dep Rørvik

Mob: +47 918 96 720
leriksen@akvagroup.com
kari-l-rabben
Kari L Rabben
Sales clothing and safety equipment

Mob: +47 988 02 010
krabben@akvagroup.com
ellen-haveland
Ellen Haveland
Sales dep Austevoll

Mob: +47 982 03 887
elhaveland@akvagroup.com
img 2236 frank
Frank Tonning
Sales dep Austevoll

Mob: +47 916 87 397
ftonning@akvagroup.com
img 1071
Knut Ove Forås
Sales dep Rørvik

Mob: +47 459 76 839
koforas@akvagroup.com
rosa-fagerbakke
Rosa Fagerbakke
Office and sales

Mob: +47 400 33 378
rfagerbakke@akvagroup.com
businesswoman
Elisabeth Etterlid
Order Processing dep Austevoll

Tel: 55088500
eetterlid@akvagroup.com
bilde mann
Roy Sturla Lysø
Warehouse dep. Rørvik

Mob: +47 91565733
rslyso@akvagroup.com
bente-aarland
Bente Aarland
Accounting and office administrator

Mob: +47 971 79 498
baarland@akvagroup.com
img 2246
Roar Østebøvik
Akva Group mooring

Mob: +47 900 33 639
rostebovik@akvagroup.com
kle 8195
Knut Utheim
Sales dep Kristiansund

Mob: +47 400 29 276
kutheim@akvagroup.com