Viktig beskjed

Vår webshop er midlertidig stengt ned. Vi er tilgjengelig på mail og pr telefon, så kontakt oss på ordre.trading@akvagroup.com eller se Kontaktinfo for mobilnummer.

Vi beklager dette, og ber om forståelse for at inntil problemet er løst vil vi bruke alternative løsninger.

Se link under på vår nyeste produktkatalog

Kontakt oss

Kontaktpersoner

monika-rabben
Monika Rabben
Daglig leder

Mob: +47 934 05 979
mrabben@akvagroup.com
tore-vassnes
Tore Vassnes
Avdelingsleder Austevoll

Mob: +47 982 03 881
tvassnes@akvagroup.com
lasse
Lasse Eriksen
Avdelingsleder Rørvik

Mob: +47 918 96 720
leriksen@akvagroup.com
kari-l-rabben
Kari L Rabben
Salg bekledning og verneutstyr

Mob: +47 988 02 010
krabben@akvagroup.com
ellen-haveland
Ellen Haveland
Salg avd Austevoll

Mob: +47 982 03 887
elhaveland@akvagroup.com
img 2236 frank
Frank Tonning
Salg avd Austevoll

Mob: +47 916 87 397
ftonning@akvagroup.com
rosa-fagerbakke
Rosa Fagerbakke
Kontor og salgsmedarbeider

Mob: +47 400 33 378
rfagerbakke@akvagroup.com
img 1071
Knut Ove Forås
Salg avd Rørvik

Mob: +47 459 76 839
koforas@akvagroup.com
businesswoman
Elisabeth Etterlid
Ordrebehandler avd Austevoll

Tlf: 55088500
eetterlid@akvagroup.com
bilde mann
Roy Sturla Lysø
Lageransvarlig avd Rørvik

Mob: +47 91565733
rslyso@akvagroup.com
bente-aarland
Bente Aarland
Regnskap og kontoradministrator

Mob: +47 971 79 498
baarland@akvagroup.com
img 2246
Roar Østebøvik
Akva Group Fortøyning

Mob: +47 900 33 639
rostebovik@akvagroup.com
kle 8195
Knut Utheim
Salg avd Kristiansund

Mob: +47 400 29 276
kutheim@akvagroup.com
monika-rabben
Monika Rabben
Daglig leder

Mob: +47 934 05 979
mrabben@akvagroup.com
tore-vassnes
Tore Vassnes
Avdelingsleder Austevoll

Mob: +47 982 03 881
tvassnes@akvagroup.com
lasse
Lasse Eriksen
Avdelingsleder Rørvik

Mob: +47 918 96 720
leriksen@akvagroup.com
kari-l-rabben
Kari L Rabben
Salg bekledning og verneutstyr

Mob: +47 988 02 010
krabben@akvagroup.com
ellen-haveland
Ellen Haveland
Salg avd Austevoll

Mob: +47 982 03 887
elhaveland@akvagroup.com
img 2236 frank
Frank Tonning
Salg avd Austevoll

Mob: +47 916 87 397
ftonning@akvagroup.com
rosa-fagerbakke
Rosa Fagerbakke
Kontor og salgsmedarbeider

Mob: +47 400 33 378
rfagerbakke@akvagroup.com
img 1071
Knut Ove Forås
Salg avd Rørvik

Mob: +47 459 76 839
koforas@akvagroup.com
businesswoman
Elisabeth Etterlid
Ordrebehandler avd Austevoll

Tlf: 55088500
eetterlid@akvagroup.com
bilde mann
Roy Sturla Lysø
Lageransvarlig avd Rørvik

Mob: +47 91565733
rslyso@akvagroup.com
bente-aarland
Bente Aarland
Regnskap og kontoradministrator

Mob: +47 971 79 498
baarland@akvagroup.com
img 2246
Roar Østebøvik
Akva Group Fortøyning

Mob: +47 900 33 639
rostebovik@akvagroup.com
kle 8195
Knut Utheim
Salg avd Kristiansund

Mob: +47 400 29 276
kutheim@akvagroup.com